DÜĞÜN I

  "Hep başka gelinleri-damatları beğenip dururdum bu sayfada... Hayalimdi, gerçek oldu. İçime o kadar sindi ki... Herkese tavsiyemdir Duygu Şahin gelini olun, damadı olun, çocuk doğurun Duygu Şahin bebeği olsun :) Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Canım Duygucum, tekrar teşekkür edeyim bu vesiyleyle. Ellerine gözlerine sağlık. :)"

  NİLAY-CENGİZ


  "Bu harika fotoğraflarımızı çekmemizin sebebi Duygu Şahin ' cim çookçook teşekkür ederiz. Bu kadar zor, stresli ve hatta bol yağışlı ve fırtınalı bir gün anca bu kadar kolay ve rahat atlatılabilirdi. Her genç kızın hayalidir güzel bir düğün . Düğünden geriye kalan tek şey de fotoğraflar, videolar... işte benim o geriye kalan kısmı da Duygu Şahin gelini olmanın ayrıcalığından dolayı çok özel, çok güzel... Ayıca Duygu'cuğum sadece resim çekmedi :) Saçım, başım , sürekli gelinliğimi düzeltme işleri , moral verme ve hatta bizzat gidip çiçekçiye gelin çiçeğimi yaptırmak gibi birçok işi de üstlendi , çoook teşekkür ederim:) Bu en özel günümü bu şekilde ölümsüzleştirdiğin, seninle ve fotoğraflarınla ölümsüzleştirdiğin için kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni çoook seviyorum Duyguuuuuuu :)"

  ASLIHAN-YASİN 11.11.11


  "Fotoğraflar geliyo bi seviniyorum:) albüm geliyobi daha seviniyorum:) e bide üstüne hikaye ballı lokma tatlısııı;) ne kadar tesekkür etsek azdır sana! 'Duygu Şahin gelini' olmak başkadır başkaaa "

  YASEMİN KARAL


  "sanki yanımızdaymışsın gibi bizimle yaşamışsın gibi tüm duyguları.hepsini tekrardan hatırladım tebessümle:) çekim için fotoğraflar için ve bu harika hikaye için sonsuz tesekkürlercanım.iyi ki tanımışız seni;) iyi ki seni bulmuşum bide:D"

  YASEMİN KARAL


  Okurken çok eğlenerek,eski günleri hatırlayarak ve çok mutlu olarak yazının sonunu getirdim...Tek kelimeyle mükemmelll olağanüstü mükemmel hem deeee ellerine sağlık cancağızım,harika bir insansın, harika bir profesyonelsin,harika bir arkadaşsın..."

  MELİH OKAN ÖZKAN


  "SENI SEVIYORUM DUYGUUUUU SUAN BIZ COK MUTLUYUZZZ.. IYIKI BENDE BIR DUYGU SAHIN GELINI OLMAYI TERCIH ETMISIM, KUCAK DOLUSU SEVGILER LONDRADAN (((; XOX"

  MİNE-ARİF


  "Duygu'nun yüksek enerjisi sayesinde bütün çekim çookk güzel geçti. travertenlerden atla dese atlayacaktım o derece yani :)) o anda ne acıyan ayaklarım ne de yürüdüğüm yolun uzunluğu önemliydi. Güzel bir çekim olmasını istiyordum ve umduğumdan, hayal ettiğimden çoookk daha güzel bir albüm elimde. teşekkürlerDuygucummm. seviyorumsenii :)) fotoğraflara baktığımda anlıyorum ki benim unuttuğum bir çok ayrıntıyı Duygu yakalamış ve karelemiş."

  İLAY-ERKAN 25.06.2011


  “Fotograflargeldiginde deli gibi heyecanlanmistim..Sonra albüm evimin en kokosparcasi oldu Simdi de bu muhtesemhikaye..Sen hayatimizin biparcasi oluverdin Duygu Şahin !! Olmaya da devam ediceksin” ESİN ÖZEL
  “Masal gibi bir çekim...iyi ki tanıdık iyi ki bir araya geldik seninle...hikayeye diyecek söz yok zaten, belki birgün bir ayçiçeği tarlasında buluşuruz ne dersin?”

  EVNUR KAHYACI


  “duygucum çok çok beğendik ; ellerine yüreğine sağlık.. Duygu Şahin gelini olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık !!”

  GÖZDE HAKAN
  DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I DÜĞÜN I