DÜĞÜN II

  “Duygucum bundan yillaronce seni boyleguzelcekimlerinden birini gorerekkesfettim. Ama o zaman aklimda ne evlilik vardi nede hayatimda biri. Ama yine de hep hayal ederdim bir gun evlenirsem bende Duygu Sahin gelini olur muyum diye Nitekim oldum... Bana boyle bir imkani veren esim Emre'ye ve bizi kirmayip buralara gelip bu guzelanilari bize biraktiginicinozellikle de sana cok ama coktesekkur ediyorum. Seni tanimakcokguzeldi ve fotografcektirmeninfarkli bir halini yasamak unutulmaz bir deneyimdi. Bunun yaninda ileride cocuklarimizagosterexegimizyuzlercefotografimiz oldu. Mutluyuz, mutluyum ve umarim sende hep mutlu kalirsin”

  ELİF AYGÜN


  “Duygucum eline gönlüne, yüreğine sağlık... çok teşekkür ederiz her şey için.bir duygu şahin gelini olarak bu mutluluğu herkesin yaşamasını diliyorum...iyi ki tanımışız seni:))”

  SİBEL SÖZSAYDIRAN


  “ Duygucummmmm sen süpersin..Bu kadar güzel olabileceğini tahmin etmemiştim...senin ağzından hikayemiz daha da bi güzel oldu.düğünümde en eğlenceli en mutlu en rahat anım fotoğraf çekimimdi.Senin samimiyetinle herşey o kadar güzel o kadar eğlenceliydi ki anlatamam iyiki seni tanımışım iyi ki fotoğraflarımı sen çekmişsin:))))) o kadar emek verdin neler çektiğini anlatmak isterdim ama süpriz bozulmasın:))))”

  DUYGU ÇINAR


  “Hayatımda bir fotoğraf çekiminde bu kadar eğlenebileceğimi hiç düşünmemiştim.Bu kadar eğlenceli bir çekimin ardından da bu kadar güzel karelerin ortaya çıkması ayrıca güzel...Emeğinize,yüreğinize sağlık..Herşey için çok teşekkür ederiz...”

  SAMET UZUN


  Canım! Canım diyorum çünkü sen bir fotoğrafçıdan daha cok şey ifade ediyorsun bana.. İyi ki seni tanımışim. Çok hasta oldugumbı anda, öyle iğneler yerken sesim çıkmazken, aradım buldum seni :) Ben olaylı bir gelindim bilirsin ;) Ama sen hep yanimdaydin. Çektigin en güzel karelerle, bize süper bir hatıra bıraktın..Fotoğrafları sormayan yok! Sen bu isin ehlisin kuzum :) iyi ki varsın :) Bir gün kısmet olursa, bebek çekiminde de görüşmek üzere :) DUYGUUU BÜYÜKSÜN :))))"

  NALAN-FATİH
  DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II DÜĞÜN II