DÜĞÜN III

  “Duygucummm ellerine yüreğine sağlık..iyi ki yollarımız kesişti..seninletanışmiş olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyrm..kocaman öperim sevgiler”

  ÖZLEM KAPTANOĞLU


  “Makinen kadar kaleminde eglenceli ve akici :)) coktatliolmushersey ellerine saglik”

  MERVE MARAŞ


  “ İyi ki sizinle tanışmışız, güzel anlarımızı paylaşmışız. Eşim ve ben çok mutlu olduk tanıştığımıza sizinle.. 'Anlatılmaz yaşanılır' demek buymuş İlginiz, güzel kalbiniz, sabrınız, emeğiniz için sonsuz teşekkürler..”

  ZELAL ŞENGÜL


  “"bir insan ancak kırk yıllık dostun gibi seni bu kadar yakından tanıyıp, bu kadar rahat, mutlu hissettirip, hayatının en güzel gününün dahada güzel geçmesini sağlayabilir. fotoğraflara tabi ki de diyecek tek söz yok hepsi birbirinden harika. ama ben en çok en güzel günümü daha güzel daha anlamlı kıldığın için bize güzel hatıralar bıraktığın için teşekkür ederim."

  BÜŞRA-SEZER


  "Dünyanın en güzel ve en iyi fotoğrafçısı iyikivarsın,iyi ki tanımışız seni...samimiyetin,içtenliğin,arkadaşlığın bu ve diğer güzel kareler için teşekkür ederiz.hayalini kurduğumuz bütün güzellikler bizim olsun hep birlikte.aynı hayali kurduğumuz başka güzelliklerde buluşmak ümidi ile :) muck"

  TUĞBA-AYCAN


  "Duygucummm ellerine emeğine sağlık tatlımmm! Bunlar çok güzellllbayıldııımmmm =))) Duygu Şahin çifti olmak başkadır başkaaaa :) Çok beğendim her biri ayrı bigüzel..Albüm için seçimde çok zorlanacağız eminim"

  CEYDA-GÜLHAN


  "Bunların hepsi o kadar güzel ki; söyleyecek söz bulamıyorum! Sanırım ağlıycam! Bu fotoğraflar, değil 2 ay, 2 sene bile beklenirmiş! Düğün günüme geri gittim resmen! Ellerine sağlık, çok teşekkürler"

  MERVE-DANİEL


  "Duygu'cum biz Çimendağ ailesi olarak, sana, bize yapmış oldugun bu eşşiz ve harika çalışma için, binlerce kez teşekkur ederiz! inşallah senınle daha bir cok kez çalışma fırsatı yakalarız.. Mesela bebegımızındogumhıkayesınde! Nasıl olur, merakla beklıyoruz :)))"

  DİDEM-NEZİH


  “Ben o mutluluğu yaşadım herkes yaşasın istiyorum bence herkes Duygu Şahin gelini olmalı :) 6 ay geçti hala tekrar tekrar bakıyorum fotoğraflara..aynı mutluluk aynı heyecan:)Hatta tekrar gelinlik giyme isteği :))"

  ARZU-EMRE


  "28 HAZIRANDA BİR MELEK TANIDIK; NEYE DOKUNSA DEĞİŞTİRİP, GÜZELLEŞTİRDİ... BU MELEĞİN ADI; DUYGU... :)) YAŞANAN TÜM AKSİLİKLERE RAĞMEN HER ŞEYİ GÜZELLEŞTİRDİĞİ, BİZE BU SONSUZA DEK SAKLAYACAĞIMIZ VE DURMADAN TEKRAR TEKRAR BAKACAĞIMIZDAN EMİN OLDUĞUMUZU GÜZELLİKLERİ SUNDUĞU İÇİN ONA SONSUZ TEŞEKKÜRLER... FOTOĞRAFCIDAN ÇOOOK DAHA ÖTE BENİM İÇİN; TACIMDAN, ÇİÇEĞİME, PEMBE VOSVOSTAN, SAÇIMA, PAPYONA KADAR HEPSİNDE HATTA DAVETİYEMİZDE BİLE EMEĞİ VAR...
  SENİ ÇOOOOK SEVİYORUZ DUYGU, İYİ Kİ TANIMIŞIZ SENİ...
  VE CANM ARKADAŞIM ARZU, HER ŞEY İÇİN, DUYGUYLA TANIŞMAMIZA VESİLE OLDUĞUN İÇİN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER, İYİ Kİ VARSIN..."

  AYŞE-ALİ


  "İlk gördüğüm anda kararımı vermiştim aslında ,benim düğün fotoğraflarımı Duygu çekmeliydi:)Nerdeyse hiç araştırmadım dersem inanır mısınız?Çünkü emindim daha iyisini bulmama imkan yoktu ben de vaktimi onun çektiği fotoğraflara bakmakla değerlendirdim.Daha tarihi bile belli olmayan bir düğün için taa yazdan görüştüm Duygu ile :)İyi ki görüşmüşüm, o sıcakkanlı mesajlar beni daha çok istekli hale getirdi:)Biliyordum düğün nasıl olursa olsun Duygu çekmezse fotoğrafları herşey biraz yarım kalacaktı emindim buna.
  Sonra görüştük, konuştuk , kaynaştıktaa İstanbullardan kalkıp geldi Konya'ya hem de karda kışta:)İyi ki de gelmiş iyi ki de fotoğraflarımızın altında onun imzası var:) Yaptığım herşey de "acaba şunu şöyle mi yapsam daha mı iyi olurdu diye " düşünürüm ama o albüm elime geçince söylediğim tek şey "İyi ki Duygu Şahin gelini olmuşum"
  Teşekkürler Duygu :)"

  Arzu&Emre Yaprak


  DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III DÜĞÜN III